• Свеж
Инктастичен Летен Одмор Во Панама Сити Бич Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастичен Летен Одмор Во Панама Сити Бич Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 303.84
Стока
Достапно е за нарачката

Летен Одмор Во Панама Сити Бич Мало Маица. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастичен Летен Одмор Во Панама Сити Бич Мало Дете Краток Ракав Маица Унисекс Гроздобер Црвен 3Т. Летен Одмор Во Панама Сити Бич Мало Маица. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. флорида пролет пауза океан палма сонце сонце забава импровизирана лежалка подарок дете од предучилишна возраст дете облека облека.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата