• Свеж
Денот на вљубените подарок гира 27.5 фунти Функција За Брзо Прилагодување Со Тежина Плоча Pairi Ivercolor Инкапсулација, Челик

Денот на вљубените подарок гира 27.5 фунти Функција За Брзо Прилагодување Со Тежина Плоча Pairi Ivercolor Инкапсулација, Челик

DEN 1119.84
Стока
Достапно е за нарачката

Материјал : Цврст челик. Инкапсулација : јп пластика . Мултифункционално : Тегови се идеални за секој тренинг за сила, без разлика дали станува збор за возење, судир или класично притискање на клупата, тие се погодни за надворешна или домашна употреба. Обуката со тегови ви овозможува да изберете вежби за обука на отпор врз основа на нивната сличност со вистинските движења што се случуваат за време на спортот. Мултифункционално : Тегови се идеални за секој тренинг за сила, без разлика дали станува збор за возење, судир или класично притискање на клупата, тие се погодни за надворешна или домашна употреба. Зафат : конусната форма на шипката со мрена, рачката со дијаметар од 34 мм и виткањето на шипката обезбедуваат цврст стисок секој пат кога вежбате. Комплет гира : најдобар додаток за фитнес за поставување тежина за изградба на мускулите на вашето тело. Вежбите со гира можат да согоруваат калории. Оваа вежба не согорува калории, но исто така ја подобрува мускулната сила, издржливоста на мускулите и здравјето на срцето. Брзи резултати : Тегови се идеални за различни вежби, вклучувајќи кадрици и екстензии на трицепс, кои можат да се подигнат и притиснат нагоре, странично, странично и назад, рамената за да формираат силно ер рамо. се погодни за надворешна или домашна употреба. Домашна фитнес и рехабилитација совршен гира за мажи и жени од сите возрасти. Нето тежина : 55лб. 15.3х4. 7во подароци. Роденденски подароци. Денот на вљубените.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата