• Свеж
Пластични Џеб Дупка Удар Фуксија Розова Папка, 108 пакет

Пластични Џеб Дупка Удар Фуксија Розова Папка, 108 пакет

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Џем Хартија 2 Џеб 3 Дупка Удирани Со Тупаници Пластични Училишните Папки помагаат домашните задачи и важните документи да бидат уредни и поставени. Со димензии 9,5 х 11,5 инчи, овие папки се направени од мазна, издржлива, флексибилна пластика и се дизајнирани да ги чуваат вашите документи безбедни. Тие имаат 2 џебови и 3 дупка удирани слотови за врзивно средство пристапност, што ги прави уште полесно да се носат наоколу. И со толку широк избор на бои, ќе биде лесно да го изберете вашиот омилен и ќе ви помогне да станете поорганизирани. Достапно во бои : Црвена, Сина, Зелена, Вар Зелена, Виолетова, Портокалова, Жолта, Розова, Црна и Јасна. Фуксија Папка. Големина : 9 1/2 x 11 1/2 инчи. Количина : 108 папки по пакување. Направено со високо издржлива, флексибилна, мазна пластика и е 3 дупки удирани со тупаници за пристапност до врзивно средство. Совршена папка која ќе ви помогне да останете организирани на училиште, канцеларија, дома или во движење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата