• Свеж
Природата Марс Планета Шема Маица За Бебиња, Новороденчиња Маици, Доенчиња Блузи, Деца Графички Маици Облека

Природата Марс Планета Шема Маица За Бебиња, Новороденчиња Маици, Доенчиња Блузи, Деца Графички Маици Облека

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

[Најдобар Подарок За Бебе ] Моделот На Планетата Природа Марс е дигитален отпечатен На Маица, тој е најдобар подарок за роденденот на бебето и бебето. Ова i Dzn® бебешки графички Маици се погодни за девојчиња и момчиња, тоа е разноврсен избор за бебе и мало дете.[Удобен и Специјален Дизајн ] ознаката е на надворешната страна на маичката, така што не го иритира вашето бебе, не грижете се за непријатност. И ознаките ќе бидат лесни за отстранување. Овој новитет дизајн, само сакате да ја понудите најдобрата маица на вашето бебе.[2 Копче Рамо ] 2 копче рамо деколте за да помогне лесно да се повлече облеката преку главата на бебето, лесна за носење. Кратка Сива Раглан Маица, тоа е многу симпатична и новина.[Хумористична Слика Печатена] оваа удобна, трендовска И модерна Маица е совршена Маица за вашето мало бебе да ја носи на нејзиниот посебен ден или преку целата година! Се печати со дигитален печатач, така што е многу дише.[ Прилики ] памук, суперсофт, удобен и дише. погоден за секојдневно носење, активности во затворени простории и на отворено, семејни собири, совршен за подарок за туширање за бебиња, подарок за роденден и разни фестивали или специјална пригода. Големина : 24М (18-24месеци). Табела со големини : Должина На Облека 38,5 см/15,2 инчи, Биста 28,7 см/11,3 инчи, Должина На Ракавот 14,5 см/5,7 инчи.[100 Проценти Памук ] Изработен од 100 Проценти Памук, супер мек, удобен и дише за бебето. Новина Рамо : 2 Копче Новина рамо деколте за да помогне лесно да се повлече облеката преку главата на бебето. Детска Игротека : Дише, Удобно, Лесно Носење, Секојдневно, Патување, Забава, Начин На Живот На Отворено, Внатрешен Начин На Живот. 100 Проценти памук : Изработен од 100 Проценти памук, супер мек, Дише и удобен за бебето.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата