• Свеж
Скечерс Женски Пени Гоуалк Зачудени Лизгање На Удобност Сабо

Скечерс Женски Пени Гоуалк Зачудени Лизгање На Удобност Сабо

DEN 307.04
Стока
Достапно е за нарачката

Забавниот извајан стил се среќава со напредна удобност при одење Во Опремата Кали : Скечерс Гоуалк 5 € - Зачудено лизгање на сабо. Карактеристики лесни, реагирачки ултра GO_ амортизирање и ТЕХНОЛОГИЈА за УДОБНОСТ со висок поврат за ВРВНА удобност при одење. Антибактериска контрола на мирисот. Машина за перење, сув воздух во сенка. Обликувана ЕВА; лесен, одговорен ултра go_ амортизирање; ТЕХНОЛОГИЈА на Столб Со ВИСОК ПОВРАТ на УДОБНОСТ; надворешен ѓон со Двојна густина за дополнителна стабилност и поддршка; дизајн на Одвод на подножјето и средниот ѓон; водоотпорен; Анти мирис; машина за перење, сушење на воздух во сенка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата