• Свеж
Глобус Електрични Вати Дизајнер Серија 6-стапки 3-Излез USB Пренапони Заштитник Моќ Лента

Глобус Електрични Вати Дизајнер Серија 6-стапки 3-Излез USB Пренапони Заштитник Моќ Лента

DEN 287.84
Стока
Достапно е за нарачката

Серијата Електричен Дизајнер На Розов Кварц Глобус 3 - Излезна Заштитна Лента За Напојување Со 2 USB Порти беше специјално дизајнирана да ја елиминира грозната традиционална лента за напојување и да ја замени со онаа што ќе сакате да ја покажете! Дополнителната погодност на практичниот приклучок за правоаголен заштеда на простор му овозможува на вашиот мебел да седи рамно до ѕидот, создавајќи повеќе простор без свиткани жици. 6 стапки. кабелот покриен со ткаенина ви дава дополнителна погодност за зголемен опсег од штекери за напојување. 3-те заземјени приклучоци се идеални за употреба со мали апарати и електроника како што се светилки, компјутери, печатачи и системи за домашно кино. Двете УСБ-порти комбинирани со 2,4 засилувачи обезбедуваат брзо полнење за вашите уреди. УСБ-портите се компатибилни со паметни телефони (Андроид, i Phone), таблети (i Pad, Android, Површина), е-читачи (Поттикне, Поттикне Оган), камери и многу повеќе. Пренапони заштитени на 300 Џули, можете да бидете сигурни дека вашата мала електроника е безбедна додека е вклучена. Ова се препорачува за внатрешна употреба. 300 Џули Заштита Од Повеќето Бранови На Струја Или Шила. Идеален За Внатрешна Мала Електроника. 2 Usb Порти Наплаќаат Со 2,4 Засилувачи Во Комбинација. Компатибилен Со Сите Usb Уреди За Полнење Како Што Се Паметни Телефони, Таблети, Е-Читачи И Многу Повеќе. 6 Стапки. Кабел За Напојување Со Правоаголен Приклучок За Зголемен Опсег Од Приклучоци За Напојување. Мебелот Може Да Седи Рамно На Ѕид. Кабелот Од Ткаенина И Мат Завршната Обвивка Обезбедуваат Декоративен Елемент Во Секоја Просторија. Роза Кварц.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата