• Свеж
Совети Држач Дифузор Млазницата Делови одговара Титаниум Миг Неограничен Заварувач

Совети Држач Дифузор Млазницата Делови одговара Титаниум Миг Неограничен Заварувач

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Едноставна структура, лесна за склопување и употреба, замена на старите или скршените и обезбедување поголема удобност и ефикасност за вашата работа.За миг (Топење Инертен Гас Заварување) опрема СО АК15/МБ - 15 факели.Модел (опционално) : * 20-Пк Контакт Совети .023 " * 20-Пк Контакт Совети .030 " * 20-Пк Контакт Совети .035 " * 2-Пк Совет Носителот* 5-Пк Врвот Носителот* 2-пк Гас млазница* 5-пк Гас млазница* 14 парчиња .023 " комплет* 14 парчиња .030 " комплет* 14 парчиња .035 " комплет* 1-пк Лебед Вратот* 1-пк .023/.030/.035 V Жлебот* 1-pk .030/.035 Извиткан жлеб* 1-пк .030/.035 V Жлебот* 1-pk .035/.045 Извиткан жлеб* 1-пк .023/.030 Уoveам* 1-пк .030/.035 Уoveам* 1-пк .035/.045 U Groove Package вклучува : (опционално)Листата 1 : 20 * Контакт Совети . 023 " Список 2 : 20 * Совети За Контакт .030 " Список 3 : 20 * Совети За Контакт .035 " Список 4 : 2 * Листа На Држачи За Совети 5 : 5 * Список На Држачи За Совети 6 : 2* Список На Млазници За Гас 7 : 5* Список На Млазници За Гас 8 : 14 *.023 " китлистинг 9 : 14 * .030 " китлистинг 10 : 14 *.035 " китлистинг 11 : 1* Лебед Оглас 12 : 1*.023/.030/.035 V Groove Listing 13 : 1*.030/.035 Свиткани Жлебови 14 : 1*.030/.035 V Groove Listing 15 : 1*.035/.045 Свиткани Жлебови 16 : 1*.023/.030 У Groove Listing 17 : 1*.030/.035 У Groove Listing 18 : 1*.035/.045 У Groove Note : 1.Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2.Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Совет Држач Дифузор Млазницата Собранието Одговара Титаниум Миг 140 170 Неограничен 200 Заварувачи. Контакт Совети Носителот Млазницата Делови За Титаниум Миг 140 170 Неограничен 200 64804 64805 64806 Заварувач. Црвениот бакарен материјал има добра топлинска спроводливост и цврстина и може да издржи висока температура и корозија. Месинг материјал, добра отпорност на абење. Поврзувачката шипка има лева нишка, во насока на стрелките на часовникот за олабавување и спротивно од стрелките на часовникот за затегнување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата