• Свеж
Флолео Женски Блузи Кошули Со Долг Ракав Пролет Печатени Ракави Со Средна должина V-Вратот Обична Маица Маица Fall Зимски Зделки

Флолео Женски Блузи Кошули Со Долг Ракав Пролет Печатени Ракави Со Средна должина V-Вратот Обична Маица Маица Fall Зимски Зделки

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Женска Пролет Печатени средна должина 3/4 ракави V-Вратот Обични Маички Блузи Маица ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење, Нов Изглед. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Дома, Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Краток Ракав Јака : V-Вратот Одговара : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како Да се мие : Рачно Перење Ладно,Висат Или Линија Сува Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови + СУПЕР МЕКА УДОБНА И РАСТЕГЛИВА : Оваа блуза е многу мека и ќе ве одржува удобно во текот на целиот ден. Тие се подеднакво добри во миењето без намалување. Таков прекрасен врв со долги ракави за жени сигурно ќе биде задолжителна кошула во вашата гардероба!. Ја сакаме оваа top женски врв!Многу удобно, останува меко дури и по многу перења и е лесен за да можете да го носите како кошула или да додадете слој во ладни ноќи, како внатрешно село овој врв е исто така одличен. €Карактеристики : Женски Долг Ракав Врвот, Страна Сплит Полите Дизајн, Женски Повик Пуловер Маичка Маица, Лабава Секојдневна облека. ●Совршена со фармерки, оваа блуза, хеланки, панталони, чизми и многу повеќе ќе ве направат во центарот на вниманието во толпата. Совршен за секојдневен секојдневен изглед. Оваа кошула со долги ракави лесно се совпаѓа со која било од вашите додатоци за облека. ● Нега На Облека : Ладно Перење Во Машина / Користете Само Белило Без Хлор / Исушете Го Сувото Ниско Ниво. Ако имате прашања во врска со бојата и големината на облеката, слободно прашајте не.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата