• Свеж
Џоела Цврст Кадифен Полиестерски Тркач Килим, Светло Сина, 2 ' 3 8'

Џоела Цврст Кадифен Полиестерски Тркач Килим, Светло Сина, 2 ' 3 8'

DEN 466.40
Стока
Достапно е за нарачката

Брилијантен избор на предива со текстура се користи за да се внесе секој тепих од торонто со блескави нагласувања што достигнуваат низ величествениот, дебел куп од оваа колекција. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Боја : Светло Сина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата