• Свеж
Нов Стандард Замена Возачот Страна Фарови Собранието, Одговара - Хјундаи Елантра Седан

Нов Стандард Замена Возачот Страна Фарови Собранието, Одговара - Хјундаи Елантра Седан

DEN 1854.24
Стока
Достапно е за нарачката

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема И Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Нов Стандарден Склоп На Халогени Фарови Од Страната На Возачот, Без ЛЕД Дневна Светилка За Трчање, Кореја Изгради Модели. Тој е Дизајниран Да го Замени Вашиот Постоечки Склоп на Фарови. Тоа Одговара На Вашиот 2019-2020 Хјундаи Елантра Седан. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години Ограничен Каи Нов Стандард Замена Возачот Страна Фарови Собранието, Се Вклопува 2019-2020 Хјундаи Елантра Седан Без ПРЕДВОДЕНА Дневна Трчање Светилка, Кореја Изградени Модели . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2019-2020 ХЈУНДАИ ЕЛАНТРА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата