• Свеж
Синимоко Женски Есенски Лабав Долг Ракав Печатење На Екипажот Обични Врвови За Дуксери

Синимоко Женски Есенски Лабав Долг Ракав Печатење На Екипажот Обични Врвови За Дуксери

DEN 255.84
Стока
Достапно е за нарачката

Женска Мода Печатени Лабави Долги Ракави Блуза Круг Вратот Повик Блузи Дуксер. Карактеристики : . 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : . Сезона : Четири Сезони. Пол : Жени. Повод : Дома, Секојдневно. Стил : Секојдневен,Моден. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Јака : Кружен Врат. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Жени Врвови. руно дуксер. цевка врвови за жени. блузи. дуксери на екипажот. дуксери за тинејџерки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата