• Свеж
Џешчат Пластичен Сад За Складирање Храна, Сад За Подготовка На Оброци Со Капаци, Преносни Организатори И Складирање На Преносни Фрижидери, Чисто Бо За Чување Овошј?

Џешчат Пластичен Сад За Складирање Храна, Сад За Подготовка На Оброци Со Капаци, Преносни Организатори И Складирање На Преносни

DEN 223.84
Стока
Достапно е за нарачката

Jeash CHAT Транспарентен Со Капак Кутија За Зачувување На Фрижидер Кујна Храна Одделение Ѓумбир Лук Кутија За Складирање Месо Кутија За Фрижидер Топла Тенџере Гарнир Кутија Карактеристики : Херметички крцкави : Чувајте ја вкусната храна И чувајте ја љубовта свежо запечатен дизајн за да спречите мирис : печат дизајн со капак Без мирис Подготвувањето јадења однапред е повеќе безгрижно : задоволување на секојдневното печење, а јадењето разновидни диети нема да биде заморно не плашете се од студ : чувајте во фрижидер За Да Обезбедите Свежа И Здрава Храна Без Страв Од Фрлање И Тресење, Сеопфатен Доказ За Истекување : Запечатен И Отпорен На Истекување, Што Ви Овозможува Да Патувате Со Довербамала форма, Дизајн На Врвен жлеб : лесен за складирање и складирање, стабилен и не плашете се од паѓање, разумна и ефикасна Употреба на просторот на фрижидерот име : кутија за складирање на фрижидер : ппдимензии за храна : 13.5x9, 5x4cm Пакетот Содржи : 1x Фрижидер Crisper Добредојдовте На Jeashchat. Ние ќе ви обезбедиме издржливи предмети. Колку повеќе купувате, толку повеќе штедите. Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во секое време. Вашето задоволство е најважно. Џешчат Пластичен Сад За Складирање Храна, Сад За Подготовка На Оброци Со Капаци, Преносни Организатори И Складирање На Преносни Фрижидери, Чиста Кутија За Чување Овошје, Зеленчук, Месо и Многу Повеќе. ●Сеопфатен отпорен на истекување без страв од фрлање и тресење. Запечатени и отпорни на истекување, што ви овозможува да патувате со доверба. €Широк Спектар На Употреба Q контејнерите За складирање за фрижидер може да се стават во употреба за складирање на вашиот зеленчук, месо, овошје, закуски, сендвичи и многу повеќе, за да го одржите вашиот фрижидер или замрзнувач уреден и организиран. ①КОМПАКТЕН дизајн на Врвни жлебови : лесен за складирање и складирање, стабилен и не се плаши од паѓање, разумна и ефикасна употреба на просторот на фрижидерот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата