• Свеж
Машки Маици, Маици Со Тркалезен Врат, ХХС-6ХЛ

Машки Маици, Маици Со Тркалезен Врат, ХХС-6ХЛ

DEN 140.64
Стока
Достапно е за нарачката

Спецификации. Пол : машки. Стил : Папа Маици, Големи и Високи, Удобни, Модни, Основни, Класични. Повод : Спорт, Секојдневен, Дневен, Одмор, Улица. Блузи Тип : Маица Маица. Деколте : Вратот На Екипажот. Ткаенина : Полиестер. Дизајн : Печати. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Еластичност : Микро-еластична. Внимавај На Мене : Влажно И Хемиско Чистење, Перење. Шема : Писмо, Графички. Сезона : Лето. Тип на печатење : 3Д Печатење. Тип На Вклопување : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав. Сезона : Лето. Пол : Машки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата