• Свеж
Производи Отворот Заклучување Со Клуч - 1-1 8

Производи Отворот Заклучување Со Клуч - 1-1 8

DEN 511.84
Стока
Достапно е за нарачката

Одговара на повеќето апликации ОЕМ. Метални брави, клучни за клучот Во стилот C751 за замена во отворите B&B Калапи. Притиснете во заклучување користи две вградени, пружински вчитани клипови за да го држите на место. Дизајниран со цилиндар во автомобилски стил, кој вклучува затворање на клучот со пружина за да се задржи нечистотијата и влагата надвор од дупката на клучот. Дупката мора да биде најмалку 3/4 " I. D. и не поголема од 7/8" I. D. Сечилата се 5/8" во ширина, трајно прикачени на бравите и треба 1-1/8 " од надворешната монтажна површина до сечилото. Клуч слично со користење на едностран 751 стил клуч. Оригинална замена. Притиснете во заклучување користи две вградени, пружински вчитани клипови за да го држите на место. Дупката мора да биде најмалку 3/4" И. Д. и не поголема од 7/8 " И. Д. Доживотна гаранција.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата