• Свеж
Национална Компанија За Дрвја 48 Розова Магнолија Дрво

Национална Компанија За Дрвја 48 Розова Магнолија Дрво

DEN 1375.84
Стока
Достапно е за нарачката

Ова растение во саксии има светли цветови од розови цветови од магнолија на врвот на долгите гранки што течат. Мешани се зелени лисја заедно со неотворени цветни пупки за дополнителна природна привлечност. Седи во пондерирана тркалезна основа за лозари со мат црна завршница. Се чини дека ова вештачко растение живее, но не бара одржување, вода или сончева светлина. Може да се прикаже на внатрешни или покриени надворешни локации. Кондензиран вештачки Магнолија цвет дрво декор. Вклучува зелени лисја заедно со неотворени цветни пупки. Доаѓа со пондерирана тркалезна основа за лозари со мат црна завршница. Се препорачува за внатрешна употреба или надворешна покриена употреба. Цветното дрво магнолија е високо 48 инчи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата