• Свеж
Крег Врамува Конфети, Рамка За Слика, Модерно Злато

Крег Врамува Конфети, Рамка За Слика, Модерно Злато

DEN 933.60
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа Златна рамка за слика, со својот квадратен профил и сатенска завршница, обезбедува минималистичко чувство погодно за повеќето модерни декор. Серијата Рамки За слики Конфети има јадро од цврсто дрво со мазна композитна завршница. Недооценено и зрело, оваа едноставна Златна рамка за слики е совршено прилагодена за уметнички отпечатоци. Оваа рамка за слики во стилот на галерија е дизајнирана да прикаже фотографија или печатење од 18х24. Современ стил; злато; мазна композитна завршница. Рамката вклучува : акрилно соочување, картонска подлога и комплет за закачување жица (потребно е склопување). Рамката држи фотографија/печатење/постер од 18 инчи на 24 инчи (видлива површина намалена за 1/4 инчи на секоја страна поради усната на рамката). Рамка калапи е .Широк 875 инчи; конструкција од цврсто дрво. Рамката е наменета само за ЗАКАЧУВАЊЕ НА ЅИД (висечкиот хардвер овозможува портрет или ориентација на пејзажот).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата