• Свеж
ЗАБАВНА Женска Четка За Исправување На Косата, Јонска Четка За Исправување Против Изгореници, Керамички Чешел За Исправување На Кадрава Коса Со Поставки За Темпер?

ЗАБАВНА Женска Четка За Исправување На Косата, Јонска Четка За Исправување Против Изгореници, Керамички Чешел За Исправување

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Тој е дизајниран за трајна сила и издржливост. Доаѓа со безбедно пакување. Ф ФУНКС Женска Четка За Исправување На Косата, Четка За Исправување Против Изгореници, Керамички Чешел За Исправување На Кадрава Коса со 6 Поставки За Темперамент Брз Стајлинг и ПТЦ Треска, Совршен Стајлер за Коса За Салонско - Розова боја.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата