• Свеж
Росариви Црна Ковано Железо Цвет Тенџере Решетката Затворен Ретро Европски Ѕид Виси Цвет Полица Дневна Соба Градина Балкон Бонсаи Тенџере Решетката Штанд

Росариви Црна Ковано Железо Цвет Тенџере Решетката Затворен Ретро Европски Ѕид Виси Цвет Полица Дневна Соба Градина Балкон Бонсаи

DEN 207.84
Стока
Достапно е за нарачката

Опис Растенија е нешто многу во повеќето семејства. Тие не само што можат да го исчистат воздухот, туку и да ја украсат просторијата. Потребен е и убав држач за саксии за растенија. Оваа решетка за саксии дизајнирана во Европски стил е изработена од врвен метален материјал, издржлив и стабилен за прикажување на вашето растение и нема да зазема премногу простор. Многу за домашна или канцелариска употреба. Карактеристики-Боја : Црна. - Материјал : железо. - Големина На Штандот : Прибл. 27 х 15,5 х 3см. - Изработен од метален материјал, држачот за саксии е издржлив за долготрајна употреба. - Подигнете ги штандовите на растенијата за да го олесните наводнувањето и да спречите оштетување на подовите. - Дизајн на човештвото, убав изглед, поудобно за движење и чистење на вашата прекрасна фабрика до декорацијата на вашиот дом. - Симпатична за украсување на горниот дел од масата, прозорецот, кујната, балконот, градината или за создавање прекрасен дисплеј. - Можете да инсталирате на било каде што сакате само треба чекан и неколку клинци. - Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам!Вклучен пакет : 1 Х Растителен Држач Изработен од метален материјал, држачот за саксии е издржлив за долготрајна употреба. Подигнете ги штандовите на растенијата за да го олесните наводнувањето и да спречите оштетување на подовите. Хуманост дизајн, убав изглед, поудобно за движење и чистење на вашата прекрасна фабрика во вашата домашна декорација. Симпатична за украсување на горниот дел од масата, прозорецот, кујната, балконот, градината или за создавање прекрасен дисплеј. Можете да инсталирате на било каде што сакате само треба чекан и неколку клинци.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата