• Свеж
Приказна за играчките на девојката Бесконечност И Пошироко Зуи Графички Маици Црни Мали

Приказна за играчките на девојката Бесконечност И Пошироко Зуи Графички Маици Црни Мали

DEN 159.84
Стока
Достапно е за нарачката

Имате пријател во оваа официјално лиценцирана Приказна За Играчки Пиксар Бесконечност и Надвор Од Графичката Маица На Зуи Девојки! Не грижете се ако има змија во чизмата бидејќи Вуди е тука да го спаси денот со оваа графика која ги прикажува вашите омилени ликови Како Баз Лајтјеар со текстот : "Приказна За Играчките," со големи смели букви и "Бесконечност и Пошироко," под него. Погледнете до бесконечност и пошироко со овие стилови инспирирани од Приказната за Играчките за секого! Уживајте во удобноста и модата во исто време со овој уникатен дизајн На Графички Маици за Девојки Од Приказна За Играчки. Намачкајте ги вашите работи со оваа стилска Нова Маичка За Девојки која е совршена за секоја пригода! Со баз Лајтјеар со текстот : " Приказна За Играчките", со големи смели букви и" Бесконечност и Пошироко", под него. Најдете совршено одговара за вас! Проверете ги табелите со големини за повеќе информации. Изработени од најквалитетни материјали на првокласни дигитални печатачи директно до облека. *Оваа ставка е направена по нарачка; ве молиме размислете за ова кога нарачувате повеќе големини.*. Печатени Во Сад со безбедни мастила на база на вода. Лесна нега; машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои, исушете се ниско (закачете суво за најдобри резултати). Официјално лиценцирана облека. Дизајниран од и ексклузивна соработка со врвни брендови и уметници од светска класа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата