• Свеж
Мали Девојчиња Памучни Хеланки Шорцеви Деца Летни Хеланки Панталони Со 5 Точки

Мали Девојчиња Памучни Хеланки Шорцеви Деца Летни Хеланки Панталони Со 5 Точки

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

SizeAge-Waist-Hip-Pants100-3 Y43cm/16.92"-52cm/20.47"-32cm/12.59"100-4 Y45cm/17.71"-55cm/21.65"-34cm/13.38"120-5 Y47cm/18.50"-58cm/22.83"-37cm/14.56"130-6 Y49cm/19.29"-63cm/24.80"-39cm/15.35"140-7 Y51cm/20.07"-66cm/25.98"-41cm/16.14"150-8 Y53cm/20.86"-69cm/27.16"-43cm/16.92"пакетот содржи : хеланки *3 парчиња пакување : opp торба пакување тип на чинија : skinnysize опис : големина нормална пол : девојка тип На Половината : тип На Лесен Производ : Средни панталони / панталони со пет точки применлива возраст : 25-36 месеци деца, 4-6 години предучилишни панталони плакета : еластичен струк погоден за : Детски материјал : памук, полиестербренд : баожусезона : тип на летна шема : стил на цврсти бои : мали стапала / панталони со моливи Модел : 100 110 120 130 140 150 комплетот Вклучува Три хеланки. Изработен од 95% памук/5% спандекс дрес, Мек, нежен и удобен на кожата на бебето. Лесен секојдневен стил со дизајн на Панталони со пет точки. Повлечете еластичен појас. Погоден за : погоден за училиште, гимнастика, забава, балет, спорт, погоден и за секојдневно носење дома, овие хулахопки од пет точки се меки, не се врзани за деца. 3-пакетот хеланки го прави облекувањето забавно и лесно. 95% Памук, 5% Спандекс. Повлечете го затворањето.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата