• Свеж
Кавеитл Комплети За Долна Облека За Жени Секси, Секси Долна Облека Со Плус Големина Чипка Лак Ноќна Облека Облека За Спиење Пижами Ноќна Облека С-6ХЛ Црна

Кавеитл Комплети За Долна Облека За Жени Секси, Секси Долна Облека Со Плус Големина Чипка Лак Ноќна Облека Облека За Спиење

DEN 239.84
Стока
Достапно е за нарачката

Секси Плус Големина Долна Облека Чипка Лак Ноќна Облека Облека За Спиење Пижами Ноќна Облека С-6хлфеатури : Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност.Женски долна облека Со длабок Врат Долна облека Со истегнување на ременот за шпагети Совршен избор За Брачна Ноќ, Меден Месец, Денот На Вљубените, Годишнината, Спалната Соба, Бањата или секоја топла ноќ Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен комплет за сексуалниот живот на паровите.Рачно миење одделно во ладна вода, без белило и закачување за сушење, Пеглајте со крпа за притискање. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. Црна чипка боди во тенка лента-деколтецклин цветни чипка изработка отворена чипка панелиншир решетка назад четири Сезонски Материјал : Чипкашто добивате : 1 х Lingerie Size Size,USUKEUBust Waist Length MMedium6103686-91cm/33.86-35.43"66-71cm/25.98-27.95"84cm/33.07"Size : MSize, : Medium US : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 86-91cm/33.86-35.43"Waist : 66-71cm/25.98-27.95"Length : 84cm/33.07" Ова Е азиската големина, ве молиме изберете ја вистинската големина според деталниот водич за мерење на големината пред купувањето за да избегнете непотребни проблеми предизвикани од несоодветна големина. Поради светлината за снимање, вистинската боја може да биде различна од сликата, што е нормално. Применливи Прилики : овој производ може да се користи како изненадување за забава за вашите најблиски или пријатели, што може да обезбеди добра семејна атмосфера и меѓучовечки односи и да даде незаборавно сеќавање. Нетоксични и безбедни : ние сме посветени на здравјето и безбедноста како врвен приоритет и осигуруваме дека сите производи се дизајнирани и произведени да бидат нетоксични и безбедни. Безбедност и Сигурност на производот : безбедноста И сигурноста на Производот се многу важни за угледот на бизнисот. Обезбедувањето безбедни и сигурни производи е од фундаментално значење за нашиот бизнис и ние строго ќе се придржуваме до сите релевантни стандарди за производство.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата