• Свеж
Жените Плус Големина Дозвола Жени Мода Свила Сатен јакна формални Кардиган Џебови работа канцеларија Костум Палто Бела

Жените Плус Големина Дозвола Жени Мода Свила Сатен јакна формални Кардиган Џебови работа канцеларија Костум Палто Бела

DEN 735.84
Стока
Достапно е за нарачката

Жени Мода Свила Сатен Јакна Свечена Кардиган Џебови Работа Канцеларија Костум Палто Карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома. 3.Овој Лесен, Врв е совршен за тие денови! 4.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Горниот Дел 5.it Го Покажува Вашиот Темперамент информации За Производот : Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Должина На Печатење : Редовен Стил : Секојдневен, моден, Кратка Должина На Ракавот : Долга Пригода : Секојдневен,Дневен, Тип На Шема На Плажа : Печатете и рачно перење и машинско перење е Во РЕД пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Палто ГЛАСАЊЕ : споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите Со Големината : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22 "Рамо : 39см/15.35" Ракав : 55см/21.65 "Должина : 59см/23.23". Големина : М Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80" Рамо : 40см/15.75 "Ракав : 56см/22.05" Должина : 60см/23.62" . Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Рамо : 41см/16.14" Ракав : 57см/22.44 "Должина : 61см/24.02". Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104cm/40.94 "Рамо : 42cm/16.54" Ракав : 58cm/22.83 "Должина : 62cm/24.41". Големина : XXL Големина : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 108cm/42.52 "Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 59cm/23.23 "Должина : 63cm/24.80" кардигани за жени. кардигани за жени плус големини. кардиган палто плус големина. кардиган палто.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата