• Свеж
Едем Стол-Боја: Цемент Сива

Едем Стол-Боја: Цемент Сива

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : Усвојување на врвни линии и софистицирано, но разиграно расположение, создадете класична етика за вашата мансарда, градски дом или кондоминиум.Карактеристики : Едноставни линии И бисквит тафтуван грб му даваат на едемскиот тросед модерен, но сепак опуштен профил. Потонете во раскошна удобност со меката ткаенина од шенил. Прилагодени со јасни цевки. Мери 31,5 инчи широк за 34 инчи длабок за 27 инчи високиот доаѓа со стандардна 1 година ограничена гаранција материјал : Боја На Ткаенина : Содржина на сива ткаенина : 85% Полиестер и 15% Најлон Усвојувајќи прекрасни линии и софистицирано, но разиграно расположение, создадете класично "мод "esетика за вашата мансарда, градски дом или кондоминиум.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата