• Свеж
Мушка Пријателство Знамиња сад и саскачеван регионот Канада Шарм Одговара На Сите Европски Нараквици

Мушка Пријателство Знамиња сад и саскачеван регионот Канада Шарм Одговара На Сите Европски Нараквици

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Неонблондска класика, нашата мушка со потпис е врежана со "мушка направена со љубов" за да го изрази рачно изработениот квалитет на нашите производи. Изберете од дваесет илјади дизајни во нашиот инвентар за секоја пригода! Сите наши монистра се со совршена големина за секоја модерна нараквица со змиски синџир. Сите наши производи се гордо произведени Во Атланта, Га. Неонблонд Е Лиценциран Заштитен знак Опис На Производот Идеален Подарок За Божиќ, Денот На Мајката, Денот на Вљубените, Подароци За Дипломирање, Невестински Подароци или Специјална Пригода. Одговара на сите големи нараквици за брендови како што се Пандора, Трол, Камилија, Карло Бјаги, Забл и други нараквици со додатоци!. Големината на дупката е приближно 4,8 до 5мм-Големината на Мониста е 14мм х 9мм.Гаранција За Задоволство за враќање На Парите. Направено Во Атланта, ГА.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата