• Свеж
Боуфл Неблагодарна Работа 10, Бесплатно 2-месечно Членство ВО ЈРНИ

Боуфл Неблагодарна Работа 10, Бесплатно 2-месечно Членство ВО ЈРНИ

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Bowflex Неблагодарна Работа 10, Слободен 2-месечно Членство JRNY, -5% до 15% Моторизирани Наклон/Пад Bowflex Неблагодарна Работа 10 Карактеристики : Пробајте Го Нашето Членство JRNY Сите пристап за 2 месеци, слободен*. Фитнес + забава со адаптивни тренинзи само за вас, инспиративни тренери, стриминг забава и многу повеќе*. Патувајте низ 200+ виртуелни курсеви со своја брзина или искусете ги заедно со вашите адаптивни тренинзи*. Проследете ги вашите омилени емисии од Нетфликс, Хулу, Премиер Видео, Дизни+ И ХБО Макс додека вежбате*. 10" Конзола СО HD Екран На Допир (потребна е wifi врска). -5% до 15% Моторизиран Пад/Наклон. Вклучена е безжична лента bluetooth®. Моќни bluetooth® звучници . 22" х 60 " трчање патека Со Удобност tech ® палубата амортизација. Оперативни коњски сили до прибл. Мотор СО 1,9 КС (моторот е способен за 2,5 КС, но ограничен со јачина на струја од домашните приклучоци). Технологија на преклопување Soft Drop®. Како Да Го Активирате Бесплатното Членство ВО JRNY Ви треба помош за поставување на вашето бесплатно 2-месечно Судење НА JRNY? Те покривме! Следете ги овие чекори. 1.) Посетете https : // / за да започнете бесплатно судење НА JRNY (само нови членови). 2.) Изберете "Започнете Бесплатен Пробен период" и следете ги чекорите за да ја креирате вашата сметка НА JRNY. 3.) Пријавете се на вградениот екран на допир на вашиот производ Bowflex или преземете ЈА АПЛИКАЦИЈАТА JRNY на вашиот i OS или android уред за да се спарите со компатибилен производ Bowflex или Schwinn. *Потребна е претплата НА JRNY. ПРЕТПЛАТАТА НА JRNY auto се обновува годишно по тогашните тековни годишни стапки, плус применливи даноци, освен ако не се откаже најмалку 48 часа пред да заврши бесплатниот период. Стриминг претплати не се вклучени. Стриминг забавата е достапна само од вградените производи На екранот на допир Bowflex и не е достапна кога ја користите АПЛИКАЦИЈАТА JRNY од телефон или таблет. За компатибилни производи, видете за детали.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата