• Свеж
Република 558-154-Вт-Мен Валпараисо Крстоносците Скрипта Худи, Бело-Екстра Голем

Република 558-154-Вт-Мен Валпараисо Крстоносците Скрипта Худи, Бело-Екстра Голем

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Сценариото На В Република Худи е нашиот класичен дуксер со пуловер во сива боја, со лого печатено на екран на вашите омилени колеџ тимови. Овој дуксер од руно е исклучително мек, удобен, со прилагодливи врвки за влечење и џеб од кенгур напред. Бидете сигурни да го покажете вашиот училишен дух со овие прекрасни дуксери за Сценарио. Карактеристики Валпараисо Крстоносците Скрипта Худи9. 3 мл., 50/50 Памук/Полиестеркласичен Сив Екран За Боење Печатен Логоредуциран пилинг и помек воздушен млаз предиво 1х1 атлетско ребро-плетена јака и манжетни со спандексдвојно игла зашиено рамо, дупки за раце, манжетни и појас супер Меко, Удобно И Издржливо Официјално Лиценцирани Спецификации Боја : Име На Белиот Тим име на Крстоносците : Ncaagender : Mensize : Екстра Голем-Sku : wrpb863701 w република 558-154-wht - 04 мажи валпараисо крстоносците скрипта худи, бело-екстра голем.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата