• Свеж
Туск Трилобит Пар Гуми 26х9 - За Хонда РУБИКОН Автоматско 2015-

Туск Трилобит Пар Гуми 26х9 - За Хонда РУБИКОН Автоматско 2015-

DEN 5567.84
Стока
Достапно е за нарачката

Тешката конструкција нуди значително помазно возење по груби патеки. Дополнителните навртки на рамото ги штитат страничниот ѕид и раб. Гумите се погодни за апликации за пустина, нечистотија, карпи, кал и снег. 6-оценка за оптимална отпорност на пункција. Продаден како пар.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата