• Свеж
Момени Хармонија Аубусон Област Килим

Момени Хармонија Аубусон Област Килим

DEN 2191.04
Стока
Достапно е за нарачката

Хармонијата е прекрасно рачно тафтувана Во Кина од 100% фина суптилна волна. Рачното резба ги подобрува деталите во прекрасните цветни и преодни дизајни. 100% волна што се користи во оваа колекција му дава неспоредлив сјај. Внатрешен Килим. Произведено Во Кина. Рака Тафтувана. Материјал : 100% Волна. Висина На Купот : 0,4".

Особините

Најдобрите понуди во категоријата