• Свеж
Женски Плус Големина Панталони Со Висок Струк Широк Нога Обични Палацо Панталони Плажа Лабава Широка Харем Панталони Со Џебови Црна Л

Женски Плус Големина Панталони Со Висок Струк Широк Нога Обични Палацо Панталони Плажа Лабава Широка Харем Панталони Со Џебови

DEN 319.84
Стока
Достапно е за нарачката

Големина : М Половината : 76-88см/29,92-34,65" Колк : 134см/52,76 "Должина : 105см/41,34" .33 " Должина : 106см/41. Рачно или нежно перење во машина во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.91 " Должина : 107cm/42.06" Должина : 109cm/42.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи. Големина : Л Половината : 80-92см/31.18" должина : 104см/40. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = кина (5 XL)Големина Табела : Големина : половината : 72-84см/28.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.94" колк : 150cm/59. Прилики : Атлетските шорцеви се одлични за тенис ,пливање, одбојка,бадминтон,трчање,џогирање велосипедизам,плажа и секојдневен.91"Жените Висок Половината Широк Нога Панталони Повик Палацо Панталони Плажа Лабава Широка Харем Панталони Со Џебови Карактеристики : Ткаенина : 85% Памук, 15% Лен мек материјал црни карго панталони за жени, СУПЕР Лесни, дише и не гледаат низ овие женски карго панталони се лесни за со Кроп Топ, туника Блуза, маици И Многу Повеќе За секојдневен шик летен изглед Товарни Панталони Жени Широки, Летни Ленени Панталони, Палацо Панталони За Жени Со Повеќестрани Џебови, Ослободувајќи Ги Рацете Кога Се Забавувашеоваа Широка Нога Панталони За Жени Дизајнирани Со Еластичен струк, полите, драпеј фит, правата НОГА, ДЕТАЛИТЕ СО ШЕВОВИ, е навистина убави опуштени панталони за жени црни широки панталони за Суи, меки и издржливи.37 "Колк : 146cm/57.07" колк : 130см/51.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата