• Свеж
Нерѓосувачки Челик Крило Завртка Пеперутка Завртка Сребрен Тон Конец

Нерѓосувачки Челик Крило Завртка Пеперутка Завртка Сребрен Тон Конец

DEN 414.40
Стока
Достапно е за нарачката

Направено од?304 Нерѓосувачки Челик?во сребрен тон, теренот на конецот е 0,7 мм,?Карактеристики две големи крила од нерѓосувачки челик.?Можете да ги затегнете овие малку подобро од обичните завртки за овална глава со екстра широки крилја.Широко се користи во апаратот за домаќинство и канцеларија, комуникациска опрема, склопување бродови и друга машинска индустрија. Тежина : 30гр; Содржина На Пакетот : 5 парчиња х Крило Пеперутка Завртка. Вкупна Големина : 31 x 20 x 10mm/1.2 "x 0.8" x 0.4 " (L*W*T); Главна Боја : Сребрен тон. Големина На конец : М4 х 20мм/0,16 "х 0,8"(Д*Л). Теренот на конецот : 0,7 мм.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата