• Свеж
Диспензерот За Канцелариски Ленти, Диспензерот За Ленти Компактно Преносно Носење За Салон За Убавина За Продолжување На Трепките Сива, Жолта, Беж, Портокалова

Диспензерот За Канцелариски Ленти, Диспензерот За Ленти Компактно Преносно Носење За Салон За Убавина За Продолжување На Трепките

DEN 271.84
Стока
Достапно е за нарачката

Диспензерот за канцелариски Ленти, Диспензерот За Ленти Компактно Преносно Носење За Салон За Убавина За Продолжување На Трепките Сива, Жолта,Беж, Портокалова Спецификација : Состојба : Тип На Ставка : Диспензер За Ленти : Пластика, Големина На Производ од нерѓосувачки Челик : Прибл. 9,5 х 3 х 5,7 см / 3,7 х 1,2 х 2,2 во Ширина : Прибл. 2,3 см / 0,9 инчи карактеристики : глава на заб, лесна за чистење, против обратна намена : Сечење на сите видови мали ленти применливи Сценарија : Канцеларија, убавина, секојдневен живот, клиника итн. Пакет Листа : 1 х Касета Диспензерот Забелешка : 1. Ве молиме дозволете мала грешка поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Нож од нерѓосувачки челик, цврст и цврст, отпорен на абење, не е лесен за ' рѓа, издржлив за терминска употреба. Назабеното сечило е многу и може да ја пресече лентата со една солза и да се повлече, што е многу и ефикасно. Ролерот ја тера лентата да се тркала непречено, а лентата брзо се извлекува, едноставно и лесно ракување. Инженерска пластика, вклопете ја раката, удобна за допир, издржлива и лесна за чистење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата