• Свеж
Брендови УФЦ Сив Потенок Појас Со Магнети

Брендови УФЦ Сив Потенок Појас Со Магнети

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Производ На Брендови НА ИО, Го Поддржува долниот дел на грбот, ви Помага да фрлите вишок вода и да согорите повеќе калории додека вежбате, Изработен од мек, издржлив неопрен за дополнителна удобност, Кука и погледнете затворање за лесна прилагодливост, Рачно перење Ио Брендови УФЦ Сив Потенок Појас Со Магнети Детали За Материјалот : . Неопренови-Внатрешни Работи. Земја На Потекло : Кина. Земја На Потекло : Кина. Боја На Производот : Сива. Материјал На Производот : Неопренови. Боја На Производот : Сива. Материјал На Производот : Неопренови.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата