• Свеж
Сопирачки Дополнителна Должност Лесен Камион, Џип и ЏИП Сопирачка Рампа Сет Одговара изберете: 2001-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 2001 - ФОРД ЕКСПЛОРЕР СПОРТ ТРАК

Сопирачки Дополнителна Должност Лесен Камион, Џип и ЏИП Сопирачка Рампа Сет Одговара изберете: 2001-ФОРД ЕКСПЛОРЕР, 2001 - ФОРД

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Избледи слободен материјал за сопирање способен за широк спектар на оперативни температури. Повеќе "зафат" на сопирачките од залихите и повеќето евтини резервни влошки по помала цена од оригиналните делови. Подолг живот од која било друга подлога што некогаш сме ја направиле и мислиме, подолг живот од било што друго таму во резервниот пазар, вклучително и влошки за акции. Карактеристики црвена површина за сопирање за моментално безбедно сопирање по инсталирањето. Ebc 00-02 Ford Explorer Спорт 4.0 2wd (Челични Клипови) Дополнителна Должност Задни Влошки За Сопирачките Се Вклопува Изберете : 2001-2002 FORD EXPLORER 2001-2002 FORD EXPLORER 2001-2002 FORD EXPLORER XLT и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Особините

Најдобрите понуди во категоријата