• Свеж
Рок Хардвер Кабел Организатор Кабел За Управување Со Систем, Десктоп Кабел Организатор, Портокал

Рок Хардвер Кабел Организатор Кабел За Управување Со Систем, Десктоп Кабел Организатор, Портокал

DEN 159.84
Стока
Достапно е за нарачката

Чувајте ја вашата работна маса чиста и организирана со овие кабелски клипови! Лесна за употреба самолепливата подлога ви овозможува да лупите и лепите по потреба. Лесно пристапувајте и организирајте ги вашите големи и мали кабли онака како што сакате!. Работи за жици на звучници, компјутерски жици, аудио жици, кабли за камера, интернет кабли, извртени кабли за слушалки и многу повеќе. Добро за површини како Што Се : Ѕидови. Пластика. Вуд. Стакло. Метал. Гума.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата