• Свеж
Дозаеле Бебе Бања Седиште За Мијалник, Бебе Када Перница, Не-Лизга Туш Перници, Мека Удобно Бебе Када Седиште, Новороденче Бања Анти-Пропадна Када Нето Седиште, Прил

Дозаеле Бебе Бања Седиште За Мијалник, Бебе Када Перница, Не-Лизга Туш Перници, Мека Удобно Бебе Када Седиште, Новороденче Бања

DEN 687.84
Стока
Достапно е за нарачката

Главни Карактеристики : ☛€ФУНКЦИЈА ЗА ЗАШТИТА на БЕЗБЕДНОСТА€ : дизајн од типот На Импровизирана Лежалка што ја спречува опасноста од голтање на водата за baby.so тоа е поголема безбедност за вашето новородено бебе.таа или тој воопшто нема да седат на вода,само легнете на оваа мрежа за туширање ќе добиете удобно чувство за туширање.【●УДОБНА ПЕРНИЦА● : ова седиште за бебешка бања дизајнирано со перница со полнење што може да му даде дополнителна поддршка и удобност на бебето при капење.☛●ПАМУЧЕН МАТЕРИЈАЛ со ВРВЕН КВАЛИТЕТ q : изработен од 100% памук кој е удобен и безбеден за вашето бебе,може да ја направи масажата за вашето бебе додека се тушира за него и може да помогне подобро да расте бебето за капење.☛●ТЕЖИНА на ЛЕЖИШТЕТО : Фиксно копче Со Врвен квалитет за дополнителна безбедност, исто така лесно за инсталирање.Погоден за возраст од 1-3 години, тежина на бебето во рок од 20 килограми/44 килограми.☛●СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА И ЕДНОКРАТНО користење : оваа мрежа за капење за бебиња е околу 63 х 48см,расте со вашето дете од новороденче до мало дете, издржлива и може да се користи неколку години.исто така погоден за вашето новороденче или дете кое е под 20 килограми./44 фунти.100% сосема нов и висококвалитетенсовршен за новороденото бебе, оставете го бебето да ужива во безбедносната бања.Лесно инсталиран и удобен за чување.Обложениот дизајн обезбедува максимална удобност.Анти-лизгање и дајте му на вашето бебе пријатна бања за масажа.Прилагодлива должина, одговара на големината на вашата када.Бебе бања мат само, други додатоци демо на сликата не е вклучена.Спецификација : Тежина На Предметот : 0,44 Lbshipping Тежина : 0,44 lb Material : Мрежеста Ширина И Должина : апликација.48-63см/24,8-18,9 во(прилагодлива)Боја : Вклучен Е Блупакет : 1 Х Мрежа За Поддршка На Седиштата За Бебешки Бањи (кадата не е вклучена). Дозаеле Бебе Бања Седиште За Мијалник, Бебе Када Перница, Не-Лизга Туш Перници, Мека Удобно Бебе Када Седиште,Новороденче Бања Анти-Пропадна Када Нето Седиште, Прилагодливи Прашка Крстот Мрежа Кревет Мат.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата