• Свеж
За Google Pixel Pro Diamonds Блинг Светкав Сјај 3d Орнаменти Гравирање Хибрид Со Држач За Прстен Моден Капак, Xpm Телефон Случај [ Златна Среќа Цветни ]

За Google Pixel Pro Diamonds Блинг Светкав Сјај 3d Орнаменти Гравирање Хибрид Со Држач За Прстен Моден Капак, Xpm Телефон Случај

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Злато Со Среќа Цветни Телефон Случај За Пиксели 7 Про Тенок Луксузни Блинг Кристал Сјај Кристал Дијаманти Љубов Цветни Дизајн Tpu Случај Со Прстен Стојат Хибридни Шокпрофон Телефон Случај. КОМПАТИБИЛНОСТ НА УРЕДОТ. • Компатибилен За Google Pixel 7 Pro . [2022 Модели]. [ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ве Молиме имајте предвид дека постојат повеќе различни верзии на телефони. Оваа ставка ЌЕ одговара САМО на верзијата наведена погоре. Ве молиме Проверете го вашиот телефон пред да нарачате.]. . КАРАКТЕРИСТИКИ. • Лесен Држач За Држач За Прстен за Носење - Куќиштето вклучува целосен држач за ротирачки прстен Од 360 Степени што овозможува повеќе позиции за држење и практично гледање странично. Прстен центар е магнетна што го прави совршено компатибилен со магнет монтирања. • Прекрасен Украс Кристален Прстен За Срце Ви овозможува да го потпирате телефонот за гледање без раце, а исто така можете да го лизнете прстот низ прстенот за цврсто држење на телефонот. * Прекрасен Прекрасен Сјаен Браник Со Моден Дизајн со внимателно поставени кристали и Кристален Украс на Срцето. • Материјал : висококвалитетен тпу материјал, флексибилен цврст и лесен кој совршено одговара на вашиот телефон,куќиштето го штити вашиот телефон од секојдневни испакнатини, гребнатини, прашина и траги. • Лесен за инсталирање, долготраен флексибилен мек јасен капак на куќиштето НА ТПУ со прекрасен дизајн на украс. ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ. • Количина : 1/ Еден. * Состојба : Нова • . • Материјал : КОМПЈУТЕР + ТПУ. • Само Додаток, Телефонот Не Е Вклучен. . Xpression Мобилен Телефон Случај Тенок Луксузни Сјајна Кристал Блинг Сјај Дијаманти Моден Дизајн Tpu Случај Со Штанд 360 Степен Ротирачки Прстен Kickstand Држач Прекрасен Украс Дизајн 360 степен Ротирачки Прстен Стојат ви овозможува да го потпрете телефонот за гледање без раце и исто така можете да го лизнете прстот низ прстенот за цврсто држење на телефонот. Не само што сјае брилијантно, туку обезбедува и супериорна заштита од гребнатини, прашина и секојдневна употреба. Изработен од висококвалитетен Сјаен Браник Со Галванизација со Мека Кутија TPU која е безбедна и заштитна, лесна што совршено одговара на вашиот телефон.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата