• Свеж
Универзален Електричен Спојувач со Целосна Лента W Ослободување На Главниот Канал, Капацитет Од 15 Листови, Црно-UNV43067

Универзален Електричен Спојувач со Целосна Лента W Ослободување На Главниот Канал, Капацитет Од 15 Листови, Црно-UNV43067

DEN 140.64
Стока
Достапно е за нарачката

Патентирајте низ купишта хартија со лесно електрично спојување. Копчето за ослободување на главниот канал го поедноставува вчитувањето и истоварувањето. Издржлива пластична и метална конструкција за сигурна работа. Патентирајте низ купишта хартија со лесно електрично спојување. Копчето за ослободување на главниот канал го поедноставува вчитувањето и истоварувањето. Издржлива пластична и метална конструкција за сигурна работа. Број на модел : S7043067 A.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата