• Свеж
Комплетот за подлога за сопирачки на дискот Одговара изберете: 1996-ДОЏ ГРАНД КАРАВАН, 1996-КРАЈСЛЕР ТАУН И КАНТРИ

Комплетот за подлога за сопирачки на дискот Одговара изберете: 1996-ДОЏ ГРАНД КАРАВАН, 1996-КРАЈСЛЕР ТАУН И КАНТРИ

DEN 1359.84
Стока
Достапно е за нарачката

Бендикс ги чува возачите безбедни со обезбедување квалитетни производи за сопирање од 1924 година. Историјата на брендот Бендикс е истакната со долга листа на големи придонеси за производи во автомобилската индустрија повеќе од еден век. Успехот на брендот Бендикс е резултат на многу големи придонеси за производи во воздухопловната, воздушната и транспортната индустрија. Со сопирачки на автомобили, автобуси, камиони, приколки, авиони, колички за голф, фарма и градежна опрема - па дури И велосипеди, Бендикс е едно од најпознатите имиња во индустријата. Тестирано за да се обезбедат перформанси што ги исполнуваат или надминуваат индустриските стандарди. Карактеристики повеќеслојни шипки. Овие ое квалитетни влошки за сопирачките обезбедуваат перформанси за запирање без бучава. Одговара Изберете : 1996-2000 ДОЏ ГРАНД КАРАВАН 1996-2000 КРАЈСЛЕР ТАУН И КАНТРИ 1996-2000 ДОЏ КАРАВАН 1996-2000 ПЛИМУТ ГРАНД ВОЈАЏЕР 1996-2000 ПЛИМУТ ВОЈАЏЕР 1994,1996-1997 КРАЈСЛЕР ХРАБРИ 2000 КРАЈСЛЕР ГРАНД ВОЈАЏЕР 2000 крајслер војаџер 1993-1997 КРАЈСЛЕР КОНКОРД 1993,1995 ДОЏ ХРАБРИ 1994-1997 КРАЈСЛЕР ЛХС 1994-1996 КРАЈСЛЕР ЊУЈОРКЕР 1993-1997 ОРЕЛ ВИЗИЈА И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата