• Свеж
Црвени Динго Рефлектирачки Коски Црвено Куче Поводник За Кучиња, Екстра-Мали, Нозе

Црвени Динго Рефлектирачки Коски Црвено Куче Поводник За Кучиња, Екстра-Мали, Нозе

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Чувајте ги вие и вашиот најдобар пријател безбедни во темнина Со Црвено Динго Рефлектирачка Рачка Со Рачка Од Куче. Достапно во широк спектар на светли, основни бои, ова издржливо, висококвалитетно олово има рефлектирачка шема на коски од куче, дизајнирана да ги рефлектира фаровите на автомобилот и да се погрижи и двајцата да останете видливи додека одите во лоши временски услови или ноќе. Изработен е од најлонска мрежа со врвен квалитет со зашиени шевови за максимална јачина и мекиот материјал отпорен на триење обезбедува долготрајна удобност. Рачката со мека облога ви дава дополнителна удобност и прилагодувачот го олеснува прилагодувањето на оловото до соодветна должина за вашите потреби. Издржлива, висококвалитетна јака е изработена од врвна најлонска мрежа, ткаена од квалитетно фино предиво за помеко чувство. Дизајнерска лента-Специјални техники на ткаење, вклучително и "врзување на грбот" спречува лабави нишки и произведува издржлива лента отпорна на триење. За подобрување на сјајот и осветленоста на боите, се користи само целосно светло предиво. Заштитен знак Баклбон клип е дизајниран не само да изгледа добро, туку и да биде меѓу најсилните странични токи за ослободување во индустријата за миленичиња. Цврст Нерѓосувачки челик Д-прстен обезбедува сигурна врска и со неговиот поводник и со ознаката за ИДЕНТИФИКАЦИЈА. Достапно во широк спектар на бои и големини за да одговара на речиси секое куче; машина за перење за лесно чистење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата