• Свеж
Хилсборо Пост Планината Нанесуваат Бронза Со Шампањ Злато Знаме

Хилсборо Пост Планината Нанесуваат Бронза Со Шампањ Злато Знаме

DEN 232.00
Стока
Достапно е за нарачката

Поштенското сандаче хилсборо пост маунт ќе го направи вашиот влез голем со својот богат дизајн и бронзена завршница обложена со прав. Прекрасната леана алуминиумска рамка На Хилсборо со длабоко олеснување и влечење на алуминиум може да се пофали со елеганција, но сепак е издржлив и функционален избор со својата голема преграда што може да прифати обложени пликови, мали парцели и комплетна пошта. Ако барате привлечност за ограничување, ова е вашето поштенско сандаче. Хилсборо Пост Планината Нанесуваат Бронза Со Шампањ Злато Знаме.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата