• Свеж
Воблинг Момчиња Девојки Топли Чевли Нелизгачки Патики Ниски Врвни Чевли За Трчање Зимски Тренери За Дишење Чипка Лесна Црна, Топла Наредена 7С

Воблинг Момчиња Девојки Топли Чевли Нелизгачки Патики Ниски Врвни Чевли За Трчање Зимски Тренери За Дишење Чипка Лесна Црна,

DEN 351.84
Стока
Достапно е за нарачката

ПРИЛАГОДЛИВА ВРВКА : супер лесните модни патики за девојчиња момчињата имаат затворање со чипка што им помага да останат вклучени. Ослободете ги малите стапала на вашето дете со дизајнирана структура на чевли. Надворешен ѓон за нелепење и отпорен на абење. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ГОРЕН ДЕЛ ШТО ДИШЕ : Горниот Премиум стп нуди удобност и максимална издржливост; мек и топол кадифен обложен внатре, одржувајте ги децата топли и удобни во студена зима. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.5 И, Сад 3ј (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : материјал За пуутсол : тип на гумена пета : прицврстување на платформата : тип на чипка на прсти : висина на тркалезна цевка : ниска сезона : пролет, ЛЕТО, FALL, ЗИМСКИ ПРИЛИКИ : СЕКОЈДНЕВНИ, ДНЕВНИ, внатрешни, Отворено, Одмор, Спортскикарактеристики : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Горна : момчиња девојки трчање чевли со стп горниот за удобно и лесни, топло наредени држи нозете на децата топло цел ден.Опис : Пол : Унисекс, Деца, Деца, Момчиња, Девојчињастил : Патики, Тренери, Атлетски Чевли, Чевли За Трчање, Секојдневни Патики, Модни Патики, Топли Чевли Тип На Шема : Цврста боја : беж [памук], розова [памук], црна [памук], беж, розова, црна (По Избор)Големина : САД 5 C, САД 6 C, САД 6. Атлетските Чевли за деца се совршени за многу прилики : Секојдневни, Пешачење, трчање, спорт, на отворено, патувања, вежбање и други спортски активности во затворени простории и на отворено.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата