• Свеж
Машки Кошули Без Ракави Секојдневно Модно Печатење Пуловер Тркалезен Врат Спортски Резервоар Блузи Елек Бела Е XL САД: 10

Машки Кошули Без Ракави Секојдневно Модно Печатење Пуловер Тркалезен Врат Спортски Резервоар Блузи Елек Бела Е XL САД: 10

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Мажи Обични Модни Печатење Пуловер Тркалезни Вратот Спортски Резервоари Елецикарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Совршен Натпревар со вашите омилени црни, тексас фармерки итн. Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Елеганцијата е фокусот на дизајнот, Одличен За Секојдневно, Дел, Бизнис.Сезона : Лето/Есенски Пол : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Тип На Шема Без Ракави : Стил На Печатење : Мода,Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Мажи Табела со Блузи : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104см/40.94" Рамо : 44.5 См/17.52" Должина : 71см/27.95" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см/43.31 "Рамо : 46см/18.11 " Должина : 73см/28.74". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 116см/45.67 "Рамо : 47.5 см/18.70 "Должина : 75см/29.53". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 122cm/48.03 "Рамо : 49cm/19.29 " Должина : 77cm/30.31". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 130cm/51.18 "Рамо : 51cm/20.08 " Должина : 79cm/31.10". Големина : 3 XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 138cm/54.33 "Рамо : 53cm/20.87" Должина : 81cm/31.89 " Мека И удобна : Совршено исечена маичка без ракави со лабава површина на пазувите и полите, така што пазувите не се стискаат за време на вежбањето. Овие маици се совршени за мода или спортска облека. Не-бледнее печатење. Овој машки резервоар може да се користи не само како секојдневна кошула, туку дефинитивно како долна кошула за теретана, спорт, фитнес или како резервоар за надворешна облека што може да се користи и во затворени простории и на отворено. Моден натпревар : Совршен за пролет, лето, fall и зима. Оваа забавна графичка маичка за печатење оди совршено со речиси сѐ. Можете едноставно да го спарите со вашите слаби фармерки, шорцеви или хеланки за да го подигнете вашиот секојдневен и модерен стил. Обичен спортски резервоар : брзото сушење, лесната атлетска ткаенина го прави совршен за летни одмори, викенд релаксација, плажа, вежбање во теретана, патека и терен, кошарка и активности на отворено.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата