• Свеж
Разговоркафаза За Samsung Galaxy Note 5G, , Симпатична Потпишување Зајак Печатење, Лесен, Мек, САД

Разговоркафаза За Samsung Galaxy Note 5G, , Симпатична Потпишување Зајак Печатење, Лесен, Мек, САД

DEN 255.84
Стока
Достапно е за нарачката

Дизајниран и Ласерски Печатен Во САД Специјално За : Samsung Galaxy Note 20 5 G, 2020 (не одговара На Ултра). Нема ДА ОДГОВАРА : Не За Samsung Galaxy Note 20 Ултра 4 G/5 G, S20, S20 Ultra. Мала ТЕЖИНА-Премиум Ултра Тенок Гел Тпу Телефон Случај Покритие. Супер Флексибилна И Мала Тежина. Обезбедува Апсорпција На Удар и Заштита од Удари. ЦВРСТО ВКЛОПУВАЊЕ-Прилагодено Дизајнирано Со Цврсто Вклопување. Прецизно Поставување На Порти и Копчиња. Ќе работи Со Заштитник На Екранот и Безжично Полнење без отстранување на капакот. Нашиот Премиум Дизајн На Уметнички Дела е Отпечатен На Капакот на Телефонот со Еколошки Процеси. 100% Гаранција За Задоволство. Исто Така, Ниту Едно Животно не Беше Повредено Во Изработката на Кој Било Од Нашите Отпечатоци За Дизајн На Животни. Мала Тежина. Флексибилен. Мека. Против Гребење. Премиум Дизајн На Уметнички Дела за Да го Нагласите Вашиот Вкус и Стил. Уметничките дела се Дизајнирани и Печатени во САД со мастила одобрени Од калифорнискиот стандард За Здравје и Безбедност. ***Ова е ПЕЧАТЕН дизајн со мазна површина. Тоа не е текстура површина.***. Инженер и Тестиран За Работа со Безжично Полнење без Отстранување на Случајот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата