• Свеж
Женски Кошули Со Долги Ракави Тенки Пуловери Цврсти Лабави Врвови Секојдневен Џемпер Модни Удобни Дуксери Блузи Со Долги Ракави Кошули

Женски Кошули Со Долги Ракави Тенки Пуловери Цврсти Лабави Врвови Секојдневен Џемпер Модни Удобни Дуксери Блузи Со Долги Ракави

DEN 159.84
Стока
Достапно е за нарачката

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38,58" Рамо : 42см/16,54" Ракав : 58см/22,83" Должина : 68см/26,77" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 102см/40,16" Рамо : 44см/17,32" Ракав : 60см/23.62" ДОЛЖИНА : 70СМ/27.56" големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 106см/41.73" рамо : 46см/18.11" ракав : 62см/24.41" ДОЛЖИНА : 72СМ/28.35" големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 110см/43.31" рамо : 48см/18.90" ракав : 64см/25.20" должина : 74см/29.13" големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 114см/44.88" РАМО : 50СМ/19.69" Ракав : 66см/25.98" Должина : 76см/29.92" Жени Тенки Пуловер цврсти лабави врвови обичен ЏЕМПЕР ЖЕНИ МОДНИ УДОБНИ дуксери блузи со долги Ракави женски кошуликарактеристики врвот ЗА СЕКОЈДНЕВНО НОСЕЊЕ,ИЛИ може да се НОСИ на банкети сезона : алгенда : женски Материјал : полиестердекорација : Должина на Необлекување : редовна должина на ракавот : долга јака со ракави : тип на шема на вратот : СТИЛ На ПЕЧАТЕЊЕ : МОДА, КАУЗАЛЕН пакет вклучува : 1 парчиња женски врвен секојдневен лабав стил, Врвови со долги ракави, врат на екипажот, еднобојна, Дамски Врвови. Изработена од супер мека и удобна Ткаенина за мешање На Вискоза, ткаенина погодна за Кожата која дише, лесна и мека, никогаш нема да зажалите што ќе ја добиете!. Невидливите детали за лентата можат да ви помогнат да изгледате потенок и подобро да ја покажете фигурата. Обични Есенски Џемпери за спарување со хеланки, слаби фармерки, панталони и лесен пар со ѓердан, чанти и чевли. Совршен за секојдневни, секојдневни, училишни, работни, забави или други прилики. Ве молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини пред Да Нарачате. Сите Други Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со нас Слободно!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата