• Свеж
Мики Маус Бебе Момчиња Краток Ракав Боди, 3-Пакет

Мики Маус Бебе Момчиња Краток Ракав Боди, 3-Пакет

DEN 479.84
Стока
Достапно е за нарачката

Извлечете максимум од неговата гардероба со омилениот глушец на сите! Овој ултра симпатичен Боди инспириран Од Дизни 3-Пакет сигурно ќе стави насмевка на лицето покажувајќи магичен отпечаток на мики Маус. 3-пакетот вклучува : 3 боди. Лесно затворање на дното. Скут раменици. Печатење на екранот напред. - Дизни, Сите Права Се Задржани. 60% Памук/40% Полиестер. Машина за перење. Увезени. Дизни мики Маус Боди 3-Пакет За Бебиња Момчиња.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата