• Свеж
Кал Мечки 12оз. Тим Обоени Вино Гимнастик

Кал Мечки 12оз. Тим Обоени Вино Гимнастик

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Секој ќе види дека сте голем поддржувач На Кал Мечки кога го користите овој 12oz. Тим Обоени Вино Гимнастик за вашиот омилен пијалок. Острата графика ќе ја покаже вашата љубов кон Кал Мечките во секое време со својот елегантен дизајн. Овој прибор за пиење е совршен додаток во деновите на игра или секој ден. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Без стебло. Увезени. Ласерски гравирани графика. Официјално лиценциран. Бренд : Големи Американски Производи. Држи приближно 12оз. Материјал : 100% Нерѓосувачки Челик.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата