• Свеж
Долна Облека За Жени Дами Чипка Долна Облека Шупливи Долна Облека

Долна Облека За Жени Дами Чипка Долна Облека Шупливи Долна Облека

DEN 271.84
Стока
Достапно е за нарачката

Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 25гр. големина На Пакетот : 11х10х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Биста : 72-94см/28,35-37,01" Половината : 60-92см/23,62-36,22" Должина : 68см/26,77"Големина : М Биста : 76-98см/29,92-38,58" Половината : 64-96см/25,20-37,80" Должина : 69см/27,17"Големина : л Биста : 80-102см/31.50-40.16" Половината : 68-100см/26.77-39.37" Должина : 70см/27.56" Женска Облека. долна облека за жени. Долна Облека Секси Чипка Боди Длабоко Против Едно Парче Чипка Долна Облека. Повод : Добро За Брачна Ноќ, Меден Месец, Денот на Вљубените, Годишнина, Спална Соба, Бања или секоја вечер. Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете 0,5-1 Инчна Разлика Поради Рачно Мерење.(1 Инч = 2,61 См);.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата