• Свеж
Затилира Орнамент Партија Празник Разнишан Приврзок Топката Постави Топката Божиќни Украси Сезонски Свадба Декорација & Виси

Затилира Орнамент Партија Празник Разнишан Приврзок Топката Постави Топката Божиќни Украси Сезонски Свадба Декорација & Виси

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Божиќен Приврзок За Топка Отпорен На Украси За Топки Поставете Сезонски Украси За Празнични Свадбени Веселби Карактеристики : Големина : (3,14 инчи) дијаметар 8 цмпроизводен материјал : Петтие се исто така многу лесни и нема да ги спуштат гранките на Елката.Производот е спакуван во кутија за да се избегнат несреќи за време на transportation.It е многу погоден За божиќ, свадба и забава декорација.Методот на напојување е батерија со копче (не треба да купувате посебна батерија кога испраќате сопствена батерија) таа е погодна за украсување На божиќниот прозорец пејзаж распоред на домови, хотели, ресторани, ресторани од висока класа, деловни згради, куќи итн.Пакетот содржи : 1x Божиќ топката Украс Партија Празник Разнишан Приврзок Топката Во Собата Топката Божиќ Украси Сезонски Свадба Декорација & Виси Прозрачна топка. €Премиум Материјал Q орнаментите се внимателно изработени од професионални занаетчии користејќи висококвалитетен материјал. Многу мек кога се држи и допира. ●Среќен Празничен Подарок Тие се совршени присутни на прославата на фестивалот. Им носи среќа на пријателите На Божиќ, Денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките и роденденското време. ●Широки Апликации● десктоп орнаментите се совршени за сместување во вашиот дом, канцеларија, спална соба, дневна соба. За украсување на секое место исто како и работната површина на каминот, полицата за книги, масата, бирото, ѕидот, балконот, прагот на прозорецот или виси на Елката. Тие ќе бидат празничен додаток на вашата домашна декорација. Овој украс на работната површина е прекрасен што додава повеќе празнична атмосфера во вашата соба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата