• Свеж
Шиење чипка Со фестонирам, САМ, Занаетчиска Ткаенина Покрај Дворот, Зачадена Роза, Двор

Шиење чипка Со фестонирам, САМ, Занаетчиска Ткаенина Покрај Дворот, Зачадена Роза, Двор

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Содржина на плетење : 100% Поливеге-Гр/Квадратни Метри : 143.00 Ширина : 52/54"ЗЕМЈА НА потекло : КОРЕЈА КРЕАТИВЕН ФОКУС СО повеќекратна употреба И опции што ви се достапни со нашата (ТКАЕНА) ткаенина, може да има толку многу уметнички и креативни идеи на ум! Затоа тие се толку водени од дизајнот-ве држат чекор понапред од трендовите за да се истакнат вашите креации. ТКАЕНИНА ПОКРАЈ ДВОРОТ секое парче ткаенина нарачано е покрај дворот. РАЗНОВРСНА Идеална ткаенина за стилска и елегантна облека. Особено за : венчаници, вечерни тоалети, облоги, костими, чаршафи, спортска облека, атлетска облека, внатрешен мебел и тапацир. Совршена ткаенина ЗА САМ, треба само да ја искористите вашата имагинација и креативност за вашите дизајни. МНОГУ БОИ И ВИСОК КВАЛИТЕТ Без оглед на вашите потреби или желби, со толку голем број бои на ткаенина за избор, има нешто и доволно за секого. Само изберете ја бојата на вашата ткаенина за кој било стил што можеби ќе ви треба. Изработени со висококвалитетни и еластични материјали кои даваат луксузно чувство и дизајн на вашите креации.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата