• Свеж
Кат®, Малина Крем Нафора Минијатури Денот На Вљубените Бонбони, Оз. Торба

Кат®, Малина Крем Нафора Минијатури Денот На Вљубените Бонбони, Оз. Торба

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Ако сакате да споделите задоволства со големина на залак за да покажете колку се грижите За Денот на Вљубените, оваа Торба Со Минијатури kit KAT® Малина Créme Нафора Бонбони бар ве опфати. Скршете ја торбата отворена и споделете ги овие минијатурни решетки со сите за да го подарите вашиот најблизок и најмил подарок за вкусни. Денот на вљубените може да биде и за самољубието, затоа не заборавајте да се почестите со овие крцкави, крцкави нафора обложени со кремаста, мазна крема од малина. Минијатурните, индивидуално завиткани, сертифицирани кошер нафора во ова празнично пакување се совршени за споделување дома и канцеларија, но не заборавајте да држите неколку за вашите филмски маратони и Печење На Денот на Вљубените. Ставете Еден КОМПЛЕТ kat® Минијатури Малина Créme Нафора Бонбони бар на секој cupcake, колаче или пусти ќе се пече за сезоната и да се види како вашиот рецепт станува омилен толпата — само бидете сигурни дека сте подготвени да го пече повторно за денот на Вљубените партија следната година! Содржи Една (1) торба ОД 9 унци Комплет кат® Минијатури Малина Крем Нафора Бонбони Барови. Домаќин на денот на Вљубените бонбони размена партија кој минијатурни малина крем нафора бонбони барови, или повлечете ги овие третира во вашите омилени печива рецепти за крцкави, кремасти, совршено слатки додатоци. Поединечно завиткани кошер минијатурни малина крем нафора барови кои се вкусни денот на Вљубените третира.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата